Головним пунктом порядку денного стало обговорення освітнього процессу, з особливостями якого ознайомив присутніх заступник директора з навчальної роботи Ігор Грубінка.
Заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович привітала гостей зібрання і коротко ознайомила їх із особливостями виховної роботи в коледжі як невід’ємної складової освітньої діяльності.
Далі зустріч продовжилася на відділенні ветеринарної медицини. Завідувач відділення Маріанна Гуленко розповіла про особливості навчального процессу в коледжі, практичну підготовку майбутніх фахівців та умови, створені для їхнього професійного розвитку. «Наше головне завдання — допомогти студентам відчути себе частиною коледжу, розкрити свій потенціал і впевнено крокувати до професії», — зазначила завідувач відділення ветеринарної медицини.