У межах заходу відбувся перегляд документального фільму про Революцію Гідності, що допоміг студентам глибше зрозуміти атмосферу тих часів, відчути емоції людей, які виходили на Майдан задля майбутнього України. Після перегляду студенти обговорили побачене, поділилися власними думками про важливість свободи, громадянської активності та відповідальності кожного громадянина за майбутнє країни.
Проведена інформаційно-просвітницька година сприяла формуванню у студентів патріотичних переконань, розвитку критичного мислення, посиленню поваги до історії своєї держави та усвідомленню актуальності ідеалів гідності й свободи.
Іван ЩУР, Наталія КРИЖАНІВСЬКА-
куратори груп ВМ-34, ВМ-35