На відділенні ветеринарної медицини ВСП « Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбулося засідання по обговоренню проєкту освітньо-професійної програми за спеціальністю Н6 Ветеринарна медицина. Захід пройшов за участю групи кадрового забезпечення, роботодавців, а також членів студентського сенату.
У засіданні приймали участь: Вячеслав САДВАРІ, в.о. директора Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини; Анатолій ОКАЄВИЧ, начальник Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області; Іван КАГАНЕЦЬ, власник ветеринарної клініки «4 ЛАПИ».