

яка наголосила, що туберкульоз — це хвороба, яка не знає кордонів між видом тварин та людиною. Служба ветеринарної медицини здійснює контроль за якістю м’яса, молока та інших продуктів тваринництва – цим вона попереджує захворювання людей.
Кожна необстежена корова на фермі, кожне непастеризоване горнятко молока від хворої худоби — це потенційна загроза життю дитини, сусіда чи самого фермера.
Наш обов’язок як фахівців – перервати цей ланцюг передачі збудника хвороби. Пам’ятайте: фахівець ветеринарної медицини — це перший і найголовніший фільтр безпеки харчових продуктів. Але боротьба з цією небезпечною інфекцією потребує не лише глибоких знань, а й неабияких навичок комунікації та професійної майстерності.
Програму заходу продовжив теоретичний штурм: команди змагалися у знанні етіології, патогенезу, клінічних ознак, профілактики та заходів боротьби при виявленні вогнища інфекції.



До конкурсу приєдналися і наші стейкхолдери, в.о. начальника Закарпатської обласної дільничної лікарні В’ячеслав Садварі

та начальник Мукачівського районного управління Головного управління Дуржпродспоживслужби в Закарпатській області Анатолій Окаєвич, які в режимі онлайн задавали дуже цікаві запитання учасникам конкурсу.

З поставлених завдань можна зрозуміти, що сучасний роботодавець цінує не лише професійні знання, а й всесторонню обізнаність, уміння працювати в команді, вміння використовувати набуті знання на практиці, у виробничих ситуаціях...



















Викладачка ветеринарних дисциплін, заслужений працівник
освіти України
Тетяна ДУРДИНЕЦЬ