Екзаменаційна комісія, до складу якої входили провідні викладачі коледжу та запрошені фахівці-практики ветеринарної медицини оцінювали комплексні знання випускників.
«Цей іспит — не просто перевірка пам'яті. Це підтвердження готовності молодого фахівця вийти у реальний сектор господарства чи ветеринарну клініку і самостійно приймати правильне рішення, від якого часто залежить епізоотичне благополуччя всього регіону», — зазначили члени екзаменаційної комісії.
Попри помітне хвилювання, студенти демонстрували впевненість та глибоке розуміння обраного фаху.
Коледж забезпечив належні умови для проведення іспитів, а матеріально-технічна база лабораторій дозволила випускникам чітко аргументувати свої відповіді, спираючись на реальний практичний досвід, здобутий під час виробничих практик.
Попереду у випускників ще один крок до отримання омріяних дипломів – кваліфікаційний іспит із неінфекційної патології. Побажаємо нашим студентам міцних знань, спокою, успішних відповідей та виключно високих балів!
Слава Україні!
Героям Слава!