Однією із важливих завдань сьогодні у базовому вищому навчальному закладі є популяризація обраного фаху серед студентської молоді. І це найкраще виходить через зустрічі із студентами відокремлених підрозділів. науковцями, професіоналами у своїй справі. Цими принципами завжди керується адміністрація навчального закладу та керівники відділення ветеринарної медицини.

Для проведення робочої зустрічі було запрошено науковців та практиків ветеринарної медицин, зокрема кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри біохімії та фізіології с/г тварин Олену Василівну Журенко, голову асоціації лікарів ветеринарної медицни Івано-Франківщини Юрія Бабія та керівника приватної клініки ветеринарної медицини Івана Каганця. Запрошені гості ознайомились із матеріальною навчальною базою відділення. Завідувачка відділення Маріанна Гуленко ознайомила гостей з навчальними планами та провели робочі зустрічі із студентами різних курсів відділення.

Під час екскурсії та робочої зустрічі із студентами третього-четвертого курсів обговорили питання в порушенні ендокринної системи, лікування профілактики, а також впливу гострих і хронічних захворювань травного каналу на ендокринну систему.

Проведена зустріч отримала схвальні відгуки викладачів відідлення, студентів – надіємось, що така робота проводитиметься і надалі.

Наступну робочу зустріч заплановано провести в жовтні 2020 року на базі відідлення ветеринарної медицини на тему «Профілактика гостроінфекцйних хвороб м’ясоїдних. Методи проведення пероральної вакцинації диких тварин та її переваги».
М.П. Гуленко – завідувач відділення ветеринаної медицини