На відділенні «Ветеринарна медицина» для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на виробничу технологічну практику, яка буде проходити з 28.09.2020 по 20.11.2020 р.


Провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Костюк М.Г. звернув увагу на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні виробничої технологічної практики.

Викладачі відділення Грига Н.П., Кириленко Л.І., Долженко К.Х. та Керек П.М. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань.
Також завідувач ветеринарного відділення Гуленко М.П. наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій.
Сподіваємось, що студенти набудуть практичних навичок і в майбутньому стануть хорошими фахівцями ветеринарної медицини.
завідувач відділення
Гуленко М.П.