Осінь – це не тільки привід помилуватися природою, а й нагода по працювати.
Студенти відділення «Ветеринарної медицини» активно проводять прибирання закріплених територій.



Зокрема на території навчальної клініки побілено бордюри, покрашено паркан, підстрижено кущі, приведено до належно естетичного вигляду клумби, постійно проводиться прибирання опалого листя.
Зав.відделенням
М.П.Гуленко