CТУДЕНТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОЗЕЛЕНЕННІ КОЛЕДЖУ

Студенти 3 курсу спеціальності 211  «Ветеринарна медицина»   ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» дружно й з натхненням висаджували саджанці берези повислої на території  навчальної ветеринарної клініки  і впевнені, що деревця обов’язково приживуться, адже посаджено їх з любов’ю.

Image
Image
Image

Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця… Вони прикрашатимуть не лише територію Коледжу, але й викликатимуть вдячність у серцях студентів наступних поколінь за подаровану красу та затишок. Тож, нехай же зелені паростки майбутнього прикрашають територію Коледжу, милують око, радують серце, тішать душу.

Наталія Грига