Згідно навчального плану та затверджених графіків розпочалася зимова сесія у студентів відділення «Ветеринарна медицина».

Під час сесії студенти складають іспити з таких дисциплін: «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин», «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин», «Пат.фізіології та пат. анатомії с.г. тварин».


Зичимо всім студентам якнайкраще продемонструвати усі здобуті знання та успішно скласти зимову екзаменаційну сесію.
Здоров’я всім, успіху. Бережіть себе!
Зав. відділенням Мар’яна Гуленко