
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.



Проведення «Дня безпечного Інтернету» у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» надає викладачам інформатики, кураторам груп унікальну можливість для проведення заходів з безпеки он-лайн разом зі всім світом. Виховні години, хвилини спілкування як з студентами та їх батьками, відкриті уроки, флеш-моби, інформаційні хвилини – все те, що робить цей День в Україні – днем заради безпечнішого та найкращого Інтернету.





Наталія Кепенач, викладач інформатики
Олександр Застулка, куратор групи ЗП-21