26 квітня на базі групи ФК-21 була проведена виховна година на тему: "Чорнобиль не має минулого часу… "
На виховній годині ознайомлено студентів про події в Україні 26 квітня 1986 року, розкрито суть катастрофи і її наслідки; вказано яку небезпеку несе радіація. Також на основі різних прикладів сформовано екологічну культуру студентів, їх гармонійне відношення до природи.


Пропусти Чорнобиль крізь серце – основний посил даної виховної години.
Чорнобиль – тільки лиш маленька віха
Загрозливої для людей біди,
Він є відлунням ядерного віку
Й можливо в нім майбутнього сліди
На виховній годині студенти дізналися про заснування міста Чорнобиль та походження його назви, про будівництво та роботу АЕС, про причини та наслідки катастрофи. Вони розглянули документи чорнобильської трагедії, декламували вірші присвячені ліквідаторам наслідків аварії. Присутні вшанували пам'ять загиблих від трагедії хвилиною мовчання.


Чорнобиль дав нам кілька моральних уроків трагедії:
Урок – безвідповідальності
Ми не були готові до такої аварії ні морально, ні технічно. І коли вже сталася трагедія довго все подавалося у присмерках напівправди.
Урок – милосердя
Усі люди відгукнулись на біду, прийшовши чорнобильцям на допомогу: збирали кошт у фонд Чорнобиля; діти - чорнобильці відпочивали і оздоровлювались у санаторіях, таборах відпочинку.
Урок – патріотизму
Ми мусимо завжди пам'ятати про подвиг пожежників, щоб у потрібну хвилину стати на захист, прийняти правильне рішення, насамперед думати про тих, хто нас оточує, а не про себе; бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу, і не зганьбити його; любити і берегти рідну землю


Сьогодні – День пам'яті, день скорботи і роздумів. Бо нам таки є над чим замислитись. Ми живемо на технологічному вулкані. Громадськість стурбована розбудовою існуючих АЕС, експлуатація яких не дає цілковитої гарантії безпеки для людей і природи. Чи не повториться трагедія в іншому місці?


Урятований світ – найкращий пам'ятник тим , хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин…
Михайло Гасинець