Днями вся освітянська і наукова спільнота не лише в Україні, а й за її межами відзначили роковини з дня народження В.О. Сухомлинського – видатного педагога, чиє ім’я знають і шанують, а творчу педагогічну спадщину вивчають та впроваджують представники вітчизняної педагогічної громади і далеко за географічними кордонами нашої країни. Саме такими словами розпочався усний журнал «Учитель, герой і поет…», присвячений пам’яті відомої особистості. Звертаючись до аудиторії – студентів груп ПВ-28 та ОТГ-31 – словами Сухомлинського про те, що людина народжується на світ не просто так, а щоб залишити після себе слід вічний, викладач Ольга Біляк запитала: «А який слід залишить кожен із вас?». Студенти мали змогу в живому невимушеному спілкуванні висловити своє розуміння цього важливого життєвого питання, взявши на озброєння основні ідеї творчого доробку Василя Сухомлинського, з яким познайомились через змістовні цікаві доповіді одногрупників другого курсу відділення правознавства Крістіни Демусь, Івана Ребрея, Марини Пелехатої та студентки групи ОТГ-31 Ольги Шелухіної. Яскравим доповненням обговорення стали перегляд відеороликів про життєвий і творчий шлях відомого педагога та декламація його поезій студенткою Корнелією Ловгою.





