Із студентами групи ПВ – 19, було проведено тренінг на тему: «Дружба нас єднає»
Мета:
- викликати у студентів прагнення бути справжнім другом;
- виробляти в собі якості, що сприяють дружбі;
- розвивати відчуття відповідальності перед друзями;
- виховувати чесність, щирість.
В усі часи дружба вважається цінністю. У скіфів дружба перевірялася кров’ю і служила військовим справам. Дружба оформлялася спеціальним договором і великою клятвою. В епоху середньовіччя дружба вважалася утіленням благородства і вірності.
Для людей епохи романтизму дружба – це живе почуття, безпосереднє життєве переживання, вони називають її святом.