Перед учасниками зібрання виступили викладачі загальноосвітніх дисциплін: Аліса Чорі, викладач української мови, Зореслава Маргітич, викладач математики, Михайло Гасинець, викладач історії України, Наталія Доктор, викладач біології, Тетяна Дзямко, викладач хімії, Мар’яна Пиринець, викладач географії, Діана Касинець, викладач іноземної мови, Олена Жабко, викладач фізики. Вони ознайомили студентів зі структурою сертифікаційної роботи учасника ЗНО, вимогами, які ставляться до виконання роботи, зауважили на важливості свідомого прочитання та осмислення завдань, а також на необхідності старанної підготовки до незалежного оцінювання, зокрема опрацювання теоретичного матеріалу, вправляння у виконанні різного типу тестових завдань та практичних вправ.