Державна підсумкова атестація з іноземної мови.

6 червня 2019 року відбулася державна підсумкова атестація з англійської та німецької мови для студентів, які здобувають повну загальну середню освіту. На початку іспиту до студентів звернулася заступник директора з навчальної роботи  М.І. Яцик, яка зауважила на важливості іноземної мови в житті сучасного фахівця  і побажала студентам успіхів у складанні іспиту. Студенти груп БО-22, БО-23 та ФК-21 успішно склали ДПА з іноземної мови!
Голова циклової комісії іноземних мов Е.І. Богів