“Широко простягає хімія руки свої у справи людські.
Куди не подивимось, куди не оглянемось,
скрізь обертаються перед очима нашими успіхи її старанності”
Під таким гаслом Дзямко Тетяна Василівна провела відкрите заняття з хімії з студентами групи БО-12. Викладачкою вибрано цікаву тему «Високомолекулярні органічні речовини». Метою заняття стало поглиблення й розширення органічної хімії у створенні нових речовин, зокрема полімерів (пластмас), волокон; ознайомлення з різноманітними сферами застосування високомолекулярних сполук. Адже, сучасна діяльність людини тісно пов’язана з новими речовинами – полімерами – які мають комплекс цінних властивостей (механічна і хімічна стійкість‚ легкість‚ відносна дешевизна) і тому широко використовується у різних галузях народного господарства.