Конкурс з української мови традиційно проводиться у нашому навчальному закладі з метою виховання у студентської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добро задля своєї Батьківщини.
Перемогу здобули такі студенти:
І місце – Ганькович Ярослава, група ПВ-19;
ІІ місце – Шишкіна Ніколетта, група ПВ-18;
ІІІ місце – Попович Мар’яна, група ВМ -15.
Вітаємо переможців, бажаємо успіхів в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вікторія Попович,
заступник директора з виховної роботи
Мар’яна Лакатош,
викладач філологічних дисциплін