Конкурс з української мови традиційно проводиться у нашому навчальному закладі з метою виховання у студентської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добро задля своєї Батьківщини.
Перемогу здобули такі студенти:
І місце – Білинець Ніка Василівна, група БО-12;
ІІ місце – Припишна Богдана Віталіївна, група ПВ-19;
ІІІ місце – Дзямко Вікторія Іванівна, група ОТГ-11.
Вітаємо переможців конкурсу!
Мар’яна ЛАКАТОШ – доктор філософії,
Вікторія ПОПОВИЧ – к. пед. н.,
заступник директора з виховної роботи