В шаленому ритмі сучасного життя не завжди знаходиться час для спокійних роздумів про найважливіші цінності, які насправді не вимірюються тільки матеріальними еквівалентами. Тому ми, студенти і викладачі, відвідавши виставу Мукачівського драматичного театру, яка поставлена режисером Євгеном Тищуком за п’єсою Ольги Степанової «З днем народження, Генріх!», отримали таку можливість разом з героями, майстерно зіграними талановитими акторами театру Петром Коваленком, Сірануш Матл, Мариною Чопей, пережити і комічні, і драматичні моменти їхнього життя.

…Генріх завжди терпіти не міг свої дні народження. Від них у нього псувався настрій - він був бідним лікарем без перспектив. Але зараз він розбагатів і тому запросив на свій день народження колишніх - дружину і коханку. Колись вони кинули його із-за небажання щось міняти в житті. І зараз кусають лікті - як вони могли не розгледіти в нім комерційний потенціал. За Генріха розгорається неабияка боротьба. Але хто ж з жінок по-справжньому любить Генріха, а найголовніше - кого з них щиро любить Генріх? І чи той він, за кого себе видає...



Гучними аплодисментами наповнився театр, коли зі сцени пролунали останні слова… Байдужих не залишилося. Кожен отримав тему для власних роздумів і міркувань, а це означає – наші зустрічі з прекрасним ще попереду. З нетерпінням чекаємо на них. Ми кажемо: «Браво!»
Ольга Біляк