ЗАСІДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

22.01.2020 р. відбулося чергове засідання циклової комісії природничо-математичних дисциплін. Голова циклової комісії Маргітич Зореслава Юріївна проаналізувавши роботу викладачів циклової комісії за І семестр 2019-2020 н.р. відмітила, що циклова комісія працювала згідно плану, члени циклової комісії постійно працювали над розвитком професійних   компетентностей, впровадженням сучасних форм і методів навчання. Відрадно, що викладачі використовують сучасні технології: групові форми, дослідницькі завдання, онлайн тести, хмарні технології.

Image

Про використання електронних посібників при вивченні дисциплін природничо-математичного циклу поділилася досвідом викладач інформатики Крижанівська Н.Л. Наталія Леонідівна продемонструвала колегам власні доробки та детально зупинилася на основних етапах створення електронних посібників.

Image

Голова циклової комісії ознайомила присутніх з новим порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. На засіданні затверджено графік проходження курсів підвищення кваліфікації викладачами циклової комісії у 2020 році.

Зореслава Маргітич