24 жовтня у фаховому коледжі відбулося засідання Ради роботодавців, на порядку денному якого обговорювалися питання організації роботи Ради роботодавців: про внесення пропозицій, змін щодо удосконалення освітньо-професійних програм, про затвердження плану роботи Ради роботодавців на 2025-2026 навчальний рік та про внесення змін до складу Ради роботодавців.
Робота Ради роботодавців розпочалась хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих захисників України.
Засідання відкрив Ігор ГРУБІНКА– заступник директора з навчальної роботи коледжу, який привітав всіх членів Ради роботодавців і запрошених гостей заходу. Коротко ознайомив присутніх з досягненнями, проблемами та буденними справами закладу, провів аналіз діяльності Ради роботодавців за 2025 рік. Наголосив, що, на жаль, наразі коледж працює в умовах повномасштабної війни, тому важко передбачити організацію освітнього процесу на перспективу, зокрема і проходження практик здобувачами освіти. Висловив подяку керівникам підприємств, які найбільше сприяють в проходженні виробничого навчання та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників нашого закладу, а також виробничої практики студентів за різними професіями на базі їхніх підприємств. Запропонував затвердити оновлений склад Ради роботодавців і план роботи Ради роботодавців на 2026 рік. Надав детальну інформацію щодо структури контингенту студентів коледжу, підписані договори про співпрацю, бази проходження виробничого навчання і вагоме місце коледжу на ринку освітніх послуг регіону, запропонував подальші кроки з поглиблення співпраці між освітнім закладом і роботодавцями, зокрема через їх залучення до формування переліку вибіркових дисциплін.