У залі зібралося чимало охочих, щоб разом зі студентами групи ПВ-28 відділення правознавства згадати поіменно Героїв Небесної Сотні, віддати шану українським воїнам, нашим захисникам і захисницям, за їх героїзм і звитягу, за мужність і стійкість у боротьбі з ворогом, за безсмертний подвиг кожного, хто віддав своє життя задля мирного майбутнього рідної України.
Година-реквієм розпочалася з Державного Гімну України, який став сьогодні для кожного українця не просто урочистою піснею-символом, а станом душі, символом національної єдності, віри і незборимості нашого духу.