За результатами олімпіади були визначені переможці:
І місце — Уміров Михайло, студент групи ФК-21,
ІІ місце — Комонова-Піняшко Євгенія, студентка групи ЕКО-21,
ІІІ місце — Сабов Сергій, студент групи ВМ-24.
Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ етапі олімпіади! Подібні заходи сприяють розвитку професійних навичок студентів, пробуджують інтерес до обраної спеціальності та стимулюють творче і логічне мислення. Участь у інтелектуальних конкурсах — це не лише престиж, а й чудова можливість проявити себе, продемонструвати свої здібності та розкрити потенціал.
Наталія САБОВ, голова циклової комісії
природничо-математичних дисциплін
та фізичного виховання