У виступах зазначили, що робота на відділеннях орієнтована насамперед на забезпечення якості знань, що охоплює великий спектр діяльності для успішної її реалізації, а саме: вдосконалення змісту навчання, впровадження інноваційних технологій, активізація науково-дослідної роботи, чітка організація практичного навчання, робота зі стейкхолдерами, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Ключовим у роботі відділень на цей час є проходження акредитації освітньо-професійних програм спеціальностей «Агрономія», «Ветеринарна медицина», «Облік і оподаткування», «Туризм». Тому гаранти освітніх програм, викладачі активно працювали і працюють над тим, щоб забезпечити успішне проходження акредитації.
Питання щодо організації профорієнтаційної роботи у коледжі та проведення Днів відкритих дверей висвітлили заступник директора з виховної роботи Вікторія ПОПОВИЧ та відповідальний секретар приймальної комісії Наталія САБОВ. Зокрема, було акцентовано увагу на пожвавленні цього напряму роботи у поточному семестрі: організовувались індивідуальні зустрічі з учнями окремих шкіл у коледжі, викладачі закладу, представники Студентського сенату з метою профорієнтації виїздять у школи району та області, активізувалось поширення інформації про навчальний заклад та його освітні можливості у соціальних мережах.