У межах секції «Кібербезпека, комп’ютерні мережі та системне забезпечення» було підготовлено тези:
- Дарини Лазорик (група ВМ-24) на тему «Кібербезпека та системи забезпечення: основні аспекти захисту інформації в сучасному цифровому середовищі». Науковий керівник — викладач інформатики Наталія Сабов;
- Софії Заревої (група ОС-18) на тему «Роль кібербезпеки та інноваційних ІТ у професійному становленні майбутніх юристів під час навчання в коледжі». Науковий керівник — викладач інформатики Марина Лешко.
Участь у студентських конференціях сприяє поглибленню знань студентів, а також формуванню навичок науково-дослідної роботи. За участь у конференції та підготовку наукових матеріалів здобувачі освіти отримали відповідні сертифікати.