23 травня в Україні відзначається День Героїв України. Ідея цього свята виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які відстоювали незалежність та вільний вибір України. В умовах повномасштабної війни з Росією цей день набув ще глибшого і гіркішого значення – ми згадуємо полеглих героїв і дякуємо захисникам, які живуть нині. День Героїв був заснований 23 травня 1941 року Організацією українських націоналістів (ОУН) для вшанування пам’яті Євгена Коновальця та всіх борців за волю України. Сьогодні це свято набуло особливого значення, адже в умовах повномасштабної війни кожен українець ще глибше усвідомлює ціну свободи та незалежності.
День Героїв — свято звитяги, мужності та самопожертви всіх борців за свободу і незалежність нашої держави. Це день пам’яті про тих, хто в різні історичні епохи відстоював право українського народу на власну державність, мову, культуру та вільне майбутнє.
22 травня, напередодні свята, у групі ОТГ-11 куратором Мар’яною Когуч було проведено виховну годину «Код незламності, що передається крізь покоління». Захід був присвячений вшануванню героїв минулого і сучасності, які стали символом сили духу, патріотизму та незламності українського народу. Метою заходу було формування в студентів почуття патріотизму, національної свідомості та громадянської відповідальності, виховання поваги до захисників України, поглиблення знань про боротьбу українського народу за незалежність, а також усвідомлення важливості єдності й незламності у час випробувань.