15 вересня 2020 року відбулося засідання методичної ради коледжу на якому заступник директора з навчальної роботи Яцик М.І. ознайомила присутніх з основними напрямами навчально-виховної та методичної роботи коледжу на 2020-2021 навчальний рік. Марія Іванівна зауважила, що навчально-методична робота є важливою складовою освітнього процесу й спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання.


Завідувач навчально-методичним кабінетом Улинець А.Ю. ознайомила присутніх з особливостями організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Доповідач наголосила, що загальний обсяг годин підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу фахової передвищої освіти не може бути менше ніж 150 годин на п’ять років та зауважила, що викладачі щороку зобов’язані підвищувати кваліфікацію.



Голови циклових комісій довели до відома присутніх інформацію щодо результатів підвищення кваліфікації викладачами станом на вересень 2020 році.
Завідувачі навчально-методичним кабінетом