Сьогодні у нашому коледжі ми відзначаємо 32 річницю незалежності нашої держави. Відділення правознавства вітає всіх з Днем Незалежності України!
Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Нехай серце кожного з нас наповниться гордістю за нашу державу, а Україна не знає нічого іншого, крім щастя!
Нині, у складний для України час, кожен демонструє єдність та незламність, стійкість у своїх поглядах, патріотизм, непорушну віру й надію у власне майбутнє.
Бажаємо всім міцного здоров’я, чистого неба, злагоди, добробуту кожному будинку, миру – нашій рідній землі.
Обіцяємо зробити все, щоб наша Батьківщина розвивалася, процвітала і ставала кращою з кожним днем! Любимо тебе, наша велика країна!
Ми всі різні, але нас обʼєднує дещо важливе - ми сильні єдиним духом і традиціями! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє!
Зі святом нас! З Днем Незалежності України!
Слава Україні!
Рада студентського самоврядування
відділення правознавства