Організатори заходу – заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович, практичний психолог Діана Касинець та провідний юрист коледжу Іван Пекар – зосередили уваги на видах насилля, з’ясували, які права мають підлітки, надали інформацію про існування організацій, що займаються вирішенням проблем у сім’ї.
Метою заходу було ознайомити учасників з поняттям "насильство" та його видами; сприяти усвідомленню студентами проблем насильства в сучасному середовищі; розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати толерантність у ставленні до людей.
Марина Ільто ознайомила студентську молодь із законодавством із питань попередження насильства в сім’ї, яке регламентує звернення до органів та установ за допомогою, надала детальну інформацію про види насильства в родині, дала вичерпні відповіді на запитання присутніх.