

Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик привітала присутніх, коротко зупинилася на обговоренні важливих питань щодо проживання студентів у гуртожитку, дотриманні ними особистої гігієни та розпорядку дня. Усім побажала вдалого початку навчального семестру.

Заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович говорила про проведення належної виховної роботи вихователів із здобувачами освіти в гуртожитку. Студентам побажала здоров’я і успіхів.

Завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка закликав студентів берегти майно і дотримуватися правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку.



Практичний психолог Діана Касинець побажала студентам психологічного здоров’я і запропонувала звертатися до неї по допомогу.

Про дотримання правил техніки безпеки та пожежної безпеки в гуртожитку розповів провідний фахівець з техніки безпеки та охорони праці Михайло Костюк.
