Відкрив засідання Олександр Санченко – начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, який побажав учасникам методичного об’єднання плідної та результативної роботи і передав вітання від ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка. Він відзначив, що головна функція наших закладів освіти – це підготовка висококваліфікованих фахівців.
Очільниця ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» Світлана Пилипишин привітала учасників заходу і подякувала нашим військовим за можливість навчатися офлайн, проводити методичні об’єднання, семінари і обговорювати важливі питання сьогодення.