Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик проінформувала про хід підготовки до чергового засідання педагогічної ради, аналізу виконання навчальної програми, підготовці до проведення перевідних екзаменів по спеціальностям.
Заступники директора Іван Щур та Ігор Грубінка ознайомили присутніх з проведеною роботою по прибиранню території коледжу, обрізці та побілці дерев, озелененню клумб, фарбуванні лавочок і огорожі тощо. Вони відмітили, що у весняному прибиранню прийняли участь студенти та викладачі всіх відділень коледжу. Між ними панувала атмосфера доброзичливості та поваги.