Ігор Грубінка – заступник директора з виробничо-навчальної роботи, акецентував свою увагу на правильному графіку розкладу, підготовчому періоду до проведення екзаменаційної сесії та відпрацюванні спільно із завідувачами відділень рекомендацій з корегування навчальних планів. Також відмічено підготовку до вручення дипломів випускникам туристичних дисциплін та вшанування наших випускників. Крім того, було інформовано присутніх до екзаменаційної сесії бакалаврів «Садівництво та виноградарство» адже, це перший випуск бакалаврів.
Підсумовуючи засідання адмінради Юрій Садварі, директор коледжу дав ряд доручень закступникам, а саме:
- до річниці базового університету (123 річниці) змонтувати короткометражний фільм та музичне привітання колективу НУБіП України, ректорату;
- проводити активну роботу по збору коштів за навчання, проживання в гуртожитку відповідно до укладених угод;
- бухгалтерії, заступнику з АГЧ провести аудит цінностей коледжу та підготувати матеріали до списання і подальшого використання.
На засіданні адмінради було розглянуто ряд інших важливих питань, які будуть винесені на розгляд педагогічної ради.
Адміністрація коледжу