Захід продовжився у актовій залі коледжу. З вітальним словом до гостей звернувся директор навчального закладу Юрій Садварі, який розповів про основні досягнення колективу, переваги навчання у коледжі та перспективи, що відкриваються перед студентами й випускниками закладу вищої освіти. Юрій Юрієвич також наголосив на високому рівні фахової підготовки, інноваціях, що впроваджуються в освітній процес, розповів про цікаве студентське життя у стінах закладу. Завдувачі відділень Наталія Павлишинець, Мар’яна Гуленко, Ольга Гудзовата, Сергій Соскіда детальніше розповіли про особливості, специфіку навчання за обраними спеціальностями і звертали увагу, що студенти коледжу є переможцями обласних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів, а його випускники успішно продовжують навчання у Національному університеті біоресурсів та природокористування України за скороченим терміном.
Особливу зацікавленість гостей викликала розповідь заступника директора з виховної роботи Івана Щура про насичене студентське життя не тільки в процесі навчання, а й вміло організованому дозвіллі, культурно-масовій роботі, а це – змістовні пізнавальні конкурси, вікторини, виховні години, літературн-мистецькі вечори, святкові концерти, спортивні змагання, турніри, до проведення яких залучаються як викладачі, так і студентське самоврядування.