До уваги студентів-контрактників!

Завершується термін сплати за навчання.
Шановні студенти, нагадуємо, що згідно  з умовами договору до 30 травня 2021 року необхідно оплатити вартість навчання за наступний семестр.
Звертаємо Вашу увагу, що за несвоєчасну оплату освітніх послуг передбачена пеня, а в разі несплати студент буде відрахований.
 
Адміністрація коледжу