Щиро вітаю вас і прекрасним святом — Мінародним днем захисту дітей!
1 червня, не тільки перший день літа, а й у всьому світі відзначають День захисту дітей. Це свято символізує турботу про дітей та їх захист від соціальних, економічних, психологічних проблем, не залежно від їх походження, статусу, раси. Сьогоднішнє свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – навчити своїх дітей радіти життю, показувати приклади конструктивного характеру. Шановні батьки п'ямятайте, що дитина в своєму житті все зчинує з вас і нетільки візуально, але і відчуває ваш внутрішній стан. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке ми хочемо бачити щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
Дитина — це впершу чергу особистість!!!
Дитина — дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку потрібно берегти, цінувати, любити і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну повноводну річку, бездонне море, повноводний океан почутті, емоцій та вражень.
Дитина — це факел який необхідно запалити, а не посуд, який необхідно заповнити.
Захищайте і любіть своїх дітей.
І в середині себе також!!!
Лариса Чаплінська – психолог коледжу