Вакцинацію працівників провдено відповідно списків, які надані керівниками структурних підрозділів, завідувачів відділень.
На протязі всієї компанії вакцинація в коледжі, щеплення препаратом BionTech/Pfizer отримали 82 особи. Вакцинація пройшла успішно , вакцина використана максимально ефективно. В цілому на даний час після вакцинації всі почуваються добре.
Обладнання, оформлення необхідних інвентарем, антисептичними засобами, питною водою під час проведення щеплення забезпечила профспілкова організація під керівництвом Магдалини Михайлівни Апшай.
Адміністрація коледжу висловлює вдячність мобільній бригаді лікарів на чолі з Оксаною Логай та іншими медичиними працівниками, які професійно провели вакцинацію.
Шановні колеги! ЗвертаємоВашу увагу на те, що наразі відбувся лише перший етап вакцинації! Через 28 днів для колективу фахового коледжу проведуть вакцинацію проти Covid-19 другою дозою Comirnaty BionTech/Pfizer.
Зичимо здоров’я.
Здоров’я дорожче за багатство.
Профспілковий комітет фахового коледжу