Корпоративний відпочинок – це завжди весело, цікаво і корисно! Або у народі ще кажуть так: хто як працює, той так і відпочиває! Та кому ж як не педагогам знати про цілющу і відновлюючи силу природи! Тут тобі і чисте свіже повітря, і гарний настрій, і великий заряд бадьорості.


Тому відзначити завершення навчального року і День Конституції викладачі коледжу вирішили цікавою і пізнавальною поїздкою живописними місцями рідного краю. Цього разу - Міжгірщина: це і неймовірної краси гірські краєвиди, які відкрилися на Воловецькому перевалі, і освіжаюча прохолода, подарована водоспадом Шипіт, і поєднання неповторної первозданності гір, лісу та штучного озера на турбазі «Озеро Віта», і перлина Карпат – Синевир,. Кожне місце вражало і надихало по-своєму…



