
Це завжди визначна подія, адже випускний - це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Роки навчання у коледжі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день…





Найурочистішим моментом свята стала церемонія вручення дипломів. На адресу випускників звучали привітання та настанови від заступника директора з навчальної роботи Яцик М.І, завідувачів відділень Соскіди С.Я., Гудзоватої О.М., Павлишинець Н.П., Гуленко М.П., які по-справжньому раділи успіхам студентів. Свої бажані дипломи отримали - 203 випускників, із них - 35 осіб - дипломи з відзнакою, які вручив директор фахового коледжу






З вітальним словом до випускників звернулися Богів Е.І., куратор групи БО-32, яка побажала вчорашнім студентам успіхів на всіх життєвих дорогах та здійснення найзаповітніших мрій і задумів.

Випускники, у особі Катерини Костюк у свою чергу, не шкодували добрих слів, дякували викладачам за груновні знання, путівку у нове доросле життя, досвід і турботу, якою вони були оточені упродовж всіх років навчання.

