Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом з регіональним координатором вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторією Тимчик ознайомилися з роботою Центру вакцинації населення у м. Свалява та обговорили поточний стан імунізації населення з керівництвом і відповідними службами територіальної громади.
«Зараз ми вживаємо превентивних заходів, але ситуація ускладнюється кожного дня, адже люди провертаються з відпусток і можуть бути носіями вірусу. Єдиний спосіб захистити своїх рідних та себе – вакцинація. Штам «Дельта» маскується під сезонне захворювання. Через складнішу діагностику й швидкий перебіг хвороби, врятувати людину менше шансів. Вірус дуже заразний, у групі ризику опинилися молоді люди й діти, тож не можна зволікати», – наголосив очільник області.