Свою думку щодо роботи колективу у 2020-2021 навчальному році висловив директор закладу Юрій Садварі, зазначивши, що вся робота була спрямована на вдосконалення змісту професійної підготовки, забезпечення якості освіти, здійснення дослідно-інноваційної діяльності, створення сприятливого освітнього середовища. Але незважаючи на все позитивне у роботі, залишаються питання, над якими треба серйозно працювати. Першочерговим є підготовка студентів до здачі державної підсумкової атестації у формі ЗНО, організація практичного навчання та, безумовно, контроль за відвідуванням навчальних занять.
На засіданні педагогічної ради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний напрям роботи та розвитку коледжу.
Аліса Чорі,
Секретар педагогічної ради