26 жовтня відбувся організований Науково-методичним центром ВФПО вебінар для учасників пілотного проєкту з запровадження дуальної форми освіти в закладах фахової передвищої та вищої освіти Україні. Учасником цього пілотного проєкту є і наш навчальний заклад, тому участь у вебінарі взяли адміністрація коледжу, завідувачі відділень та відповідальні за даний напрямок роботи викладачі. Загалом участь в роботі семінару взяли понд 90 учасників із різних регіонів України.


Метою даного заходу є обмін досвідом між закладами освіти стосовно організації освітнього процесу при дуальній формі здобуття освіти. Цікаві і змістовні доповіді відповідно до тематики вебінару представили директор НМЦ ВФПО Тетьяна Іщенко, представник Міністерства освіти і науки Віталій Литак, а також представники провідних навчальних закладів України, де дуальна форма освіти уже була впроваджена і активно вдосконалюється.


