

Заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович нагадала присутнім про необхідність дотримання правил техніки безпеки та внутрішнього розпорядку гуртожитку.

Провідний фахівець з ТБ та ОП Михайло Костюк зауважив, що у зв’язку з пониженням температури повітря та подіями, пов’язаними з газо-енергетичним питанням в державі, провів зі студентами позапланові інструктажі з охорони праці, пожежної та електробезпеки з дотримання вимог і правил їхнього проживання в гуртожитку.

Завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка, звертаючись до мешканців гуртожитку, розповів про необхідність дотримання студентами протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Комендант гуртожитку Іван Гуральник вкотре закликав студентів дотримуватися усіх правил проживання в гуртожитку в осінньо-зимовий період.

Вікторія Попович, заступник директора
з виховної роботи;
Михайло Костюк, провідний фахівець з ТБ та ОП