- Про організацію освітнього процесу у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» у зв’язку із встановленим у місті Мукачеві «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки.
- Дотримання студентами протиепідемічних заходів і правил особистої гігієни у зв’язку із пандемією COVID-19.

Учасників зборів привітав директор коледжу Юрій Садварі. Він ознайомив студентів і кураторів академічних груп із особливостями роботи навчального закладу та організацією освітнього процесу в умовах карантину.


Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик доповіла про особливості організації освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19.

За вагомий внесок у покращення матеріальної бази навчального закладу та з нагоди 100-річчя голова студентської профспілкової організації Ольга Гудзовата нагородила преміями студентів агрономічного відділення (група АГ-31, спеціальність 201 Агрономія) Хланту Андрія та Засанського Максима).


Завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка наголосив, що всі повинні дотримуватися протиепідемічних заходів і правил особистої гігієни, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; ознайомив присутніх з протиепідемічними заходами, що проводяться в коледжі.

Вікторія Попович, заступник директора
з виховної роботи