У виступі Юрій Юрійович зазначив, що дана стратегія має на меті зосередити всі зусилля та оптимізувати розподіл ресурсів для реалізації заходів, що покликані забезпечити виконання місії коледжу, яка полягає у підготовці затребуваних суспільством та регіональним ринком праці фахівців, які поєднують високі академічні, професійні та соціально-особистісні компетенції; забезпечення розвитку потенціалу та можливостей самореалізації студентів і співробітників в процесі їх спільної освітньої, наукової, інноваційної та організаційної діяльності.
Доповідач чітко окреслив стратегічні цілі та перспективи закладу, зауважив, що пріоритетним у його діяльності залишатиметься поглиблення і закріплення позитивних результатів попередніх років, реалізація намічених завдань щодо якості надання освітніх послуг, розширення спектру спеціальностей, збільшення ліцензійного обсягу на навчання за кошти держбюджету, впровадження інноваційних технологій в освітній процес, зокрема його повна інформатизація, розвиток міжнародного співробітництва та партнерства, зміцнення і оновлення матеріально-технічної бази тощо. Виконання усіх цих завдань повинно базуватись на відкритості і публічності, доброчесності та академічній свободі, колегіальності та толерантності, що становить ціннісні орієнтири навчального закладу.
На період реалізації Стратегії перед колективом ставиться завдання покращення взаємодії між адміністративними підрозділами та органами студентського самоврядування, забезпечення чіткого прозорого планування бюджету, розподілу та використання фінансових ресурсів, проведення комплексу заходів із енергозбереження, підвищення енергетичної ефективності об’єктів коледжу. Усі ці та ряд інших завдань, прописаних у Стратегії розвитку коледжу на 2021-2024 роки, мають, безумовно, зміцнити престиж і авторитет нашого закладу серед закладів фахової передвищої освіти не лише нашого регіону, а й поза його межами.
В обговоренні Стратегії розвитку взяли участь працівники коледжу: