11 листопада у коледжі відбулася загальна толока до якої долучилися всі викладачі і студенти нашого навчального закладу.



Спільними зусиллями наведений лад на всій території коледжу: в дворі навчального корпусу, прилеглих до гуртожитків територіях, ветеринарній клініці, дослідно-демонстраційному полі. Зібрано і вивезено опале листя, прибрано сміття на закріплених за відділеннями територіях, проведена осіння посадка нових видів кущів і дерев, які вже весною будуть радувати око студентів, працівників і гостей коледжу.



Подібні толоки вже стали гарною традицією, що дозволяє не тільки підтримувати лад у навчальному закладі, але і привити студентам любов і турботу до навколишнього середовища.
Ігор Грубінка