Закарпатську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби відвідали студенти четвертого курсу відділення ветеринарної медицини .
Фахівці лабораторії ознайомили студентів з особливостями їх роботи, з вимогами та методами проведення досліджень, а також розповіли про прилади, які при цьому застосовуються.
Нині у цій установі, за словами в.о. директора Закарпатської РДЛ В’ячеслава Садварі, працюють високваліфіковані працівники, усі кабінети лабораторії мають сучасне сертифіковане обладнання, завдяки якому проводяться важливі для здоров’я краян дослідження.