Закарпатську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби відвідали студенти четвертого курсу відділення ветеринарної медицини .
Фахівці лабораторії ознайомили студентів з особливостями їх роботи, з вимогами та методами проведення досліджень, а також розповіли про прилади, які при цьому застосовуються.
Нині у цій установі, за словами в.о. директора Закарпатської РДЛ В’ячеслава Садварі, працюють високваліфіковані працівники, усі кабінети лабораторії мають сучасне сертифіковане обладнання, завдяки якому проводяться важливі для здоров’я краян дослідження.





Студенти щиро вдячні за проведену екскурсію, яка була для них надзвичайно цікавою та пізнавальною.
Маріанна Гуленко,
завідувач відділення «Ветеринарна медицина»