15 грудня 2021 року відбулась онлайн-нарада із завідувачами міжкафедральних навчальних лабораторій НУБіП України, організована проректором з науково-педагогічної роботи Василем Дмитровичем Шинкаруком спільно з начальником відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Санченком Олександром Володимировичем. На нараді були присутні завідувачі міжкафедральних навчальних лабораторій Малина, Бобровиці, Таращі, Рівного, Бережан, Ірпеня, Заліщиків, Шацька, Боярки, Лубнів, а також МНЛ Мукачева.
Розпочав нараду проректор Василь Шинкарук, представив всіх завідувачів та оголосив порядок проведення зібрання, метою якого було представити міжкафедральну лабораторію, її роботу, надбання впродовж років, а також розповісти про профорієнтаційну роботу, яка проводиться в навчальному закладі, вступну кампанію.